Alanis Morissette i Książę PersjiAlanis Morissette napisała piosenkę na potrzeby filmu “Książę Persji: Piaski Czasu”. Nagranie “I Remain” wybrzmi na napisach końcowych dzieła Mike’a Newella. Współtwórcą utworu jest Mike Elizondo, który wspomógł Kanadyjkę przy innej filmowej kompozycji – “Wunderkind” z obrazu “Opowieści z Narnii: Książę Kaspian”. Kawałka “I Remain” można wysłuchać pod tym adresem.

- To wielki zaszczyt śpiewać wczuwając się w postać księżniczki – wyjaśnia wokalistka. – Piosenka napisała się sama, ponieważ opowieść ukazana w filmie była dla mnie wielką inspiracją.

Ekranizacja gry komputerowej wydawnictwa Broderbund Software przedstawia historię starożytnego księcia, w którego ręce trafia magiczny sztylet. Cenne ostrze daje właścicielowi władzę nad czasem, ale może również doprowadzić do zagłady cywilizacji. W rolach głównych występują Jake Gyllenhaal, Gemma Arterton i Ben Kingsley.

“Książę Persji: Piaski Czasu” zagości w polskich kinach 21 maja.


Więcej w Kultura
Taproot mówi prawdę

11 maja do sklepów trafi nowy longplay Taproot, "Plead The Fifth". Kapela zaprezentowała pierwszy singel z płyty. Za pośrednictwem YouTube...

Zamknij