wróżka aidaAida z urodzenia Ormianka, z wyboru Polka – to oczko w głowie całej rodziny i najukochańsza córeczka swojego tatusia. Mieszkała na przedmieściach Batumi, w dużym domu wybudowanym na zboczu zielonego wzgórza. Z tarasu roztaczał się przepiękny widok na Morze Czarne, gdzie wraz ze swoją babcią przesiadywała miesiącami wypatrując i statków, gwiazd i przyszłości.
Babcia Aidy – Anna, jest również bardzo znaną w całej Gruzji, a nawet Rosji “jasnowidzącą”. Kiedy Aida była jeszcze niemowlęciem, babcia przepowiedziała: moja wnusia będzie wielką wróżką – jasnowidzem, jak każda pierworodna kobieta w naszej rodzinie, w co drugim pokoleniu.

Proroctwa się spełniły. Aida,  robi zawrotną karierę wróżbiarską w kraju nad Wisłą. Wróżka Aida pierwsze dorosłe kroki stawiała w Kijowie, gdzie studiowała, a wróżąc pomagała setkom ludzi, których spotykała na swojej drodze. Czytała z ich ręki, widziała w niej przeszłość i przyszłość każdego z tych ludzi. Na studiach poznała swojego przyszłego męża Adama, chłopak oszalał z miłości na jej punkcie, wzięli więc ślub i razem przyjechali do Polski. Wkrótce urodziła się ich córeczka Alicja. Od tego czasu wróżka na stałe zamieszkuje w Polsce, jednakże utrzymuje regularne stosunki ze swoją gruzińską rodziną. Poza jasnowidzeniem i wróżbiarstwem zajmuje się muzyką. Występowała ze znanymi w Polsce artystami. Od pewnego czasu intensywnie interesują się nią media.

strona internetowa wróżki Aidy: www.aida.one.pl

Co naprawdę widzi wróżka? Czy wolno jej się pomylić? Czy są dowody na potwierdzanie się przepowiedni? Czy dysponujemy wolną wolą. a może nasz los jest już z góry przesądzony? Czy wolno przepowiedzieć człowiekowi jego własną śmierć? Jak zostaje się wróżką? l jak można pomóc sobie samemu poprzez postrzeganie pozazmysłowe? Jak odróżnić poważnych wróżbitów od oszustów i szarlatanów?

Szukasz odpowiedzi na swoje ważne pytania?

Czasami trudno znaleźć nam rozwiązania dla naszych życiowych problemów – wówczas z pomocą przychodzą nam karty Tarota – znana od starożytności sztuka przepowiadania przyszłości.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Sobie?

Indywidualnie przygotowany portret numerologiczny jest bogatym zbiorem ważnych informacjo o człowieku. To taki przewodnik po własnym życiu, który każdy powinien mieć i z niego korzystać.

Chcesz odmienić swoje życie?

Jeśli potrzebujesz czegoś naprawdę mocnego i magicznego, indywidualnie przygotowany talizman runiczny to jest właśnie to. Powstaje on w wyniku doboru osobistych run – które to pokazują co jest najważniejsze dla danej osoby na tą chwilę.

Całą prawdę o sobie znajdziesz na stronie www.czarymary.pl

/ata

Więcej o wróżce:

Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz (ur. w Batumi) – ormiańska wizjonerka i piosenkarka.

Jest absolwentką ekonomii ze specjalnością kredyty i finanse, którą ukończyła w Wyższej Szkole Gospodarki Narodowej w Kijowie.

Życie prywatne

Jest żoną Polaka – Adama Przybysza, którego poznała w Kijowie. W 1994 urodziła córkę – Alicję. W 2006 urodziła drugą córkę – Margo. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

Kariera muzyczna

Swoją karierę ze śpiewaniem Aida rozpoczęła w 1999 dzięki pomocy Katarzyny Gärtner. W studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej nagrała swoją pierwszą piosenkę Za Tobą szalałam oraz zrobiła wokalizację Jackowi Wójcickiemu do utworu Meshuge. Obie piosenki pojawiły się na płycie Katarzyny Gärtner – Czar korzeni.

Piosenkarka swoją pierwszą solową płytę nagrała w 2001. Zatytułowała ją Aida. Płyta składa się w większości z kompozycji artystki oraz utworów opartych na motywach gruzińskich i ormiańskich. Aranżację do piosenek przygotowali muzycy z zespołu Max Klezmer Band. W tym samym roku ukazała się druga płyta Aidy, tym razem z kolędami.

W 2000 wydała singel z utworem Kiedy Cię kocham. Cztery lata później nagrała kolejną płytę, którą zatytułowała Nagie myśli.

 • Wydane płyty

1. Aida (2001)

1. Oj, Anno 2. Męża daj 3. Ninare 4. Czerwona sukienka 5. Zimna noc 6. Śliwki 7. Garun (Wiosna) 8. Czadowy tydzień 9. Rzeko, płyń 10. Deszczowe łzy 11. Papiloty 12. Droga do… 13. Lek na samotność 14. Sirun (Piękna)

2. Kolędy (2001)

1. Pójdźmy wszyscy… 2. Lulajże Jezuniu 3. Jezu mały 4. Oj Maluśki, Maluśki 5. Gdy śliczna Panna 6. Gdy się Chrystus rodzi

3. Nagie myśli (2004)

1. Nowa ja 2. W sieci 3. Jest nas dwie 4. Nie ma złej pogody 5. Inni ludzie 6. Gajane 7. Nie obwiniaj mnie 8. Spraw mój Boże 9. Czerwona suknia 10. Człowiek ze zdjęcia 11. Śpiący rozum 12. Jerpek 13. Kiedy cię kocham 14. Inni ludzie (remix) 15. Nowa ja (d’n'b remix) 16. Nowa ja (house remix)

źródło: wikipedia.org.pl


 • lou

  Jak można skontaktować się z wizjonerką Aida ?

 • http://bobo.vel.pl Ella

  Właśnie, ja także bardzo proszę o podanie kontaktu do pani Aidy, w sieci jest dużo różnych telefonów, ale jak się zadzwoni to okazuje się, że to nie jest pani Aida. Bardzo proszę o pomoc, będę ogromnie wdzięczna.

 • Aniaaa

  Ja widziałam się ostatnio z wróżką Aidą w Lublinie, pomogła mi się z nią skontaktować moja koleżanka. Pani Aida to naprawdę cudowna osoba, oczarowała mnie niesamowicie, naprawdę gorąco polecam każdemu kontakt i wróżbę u Aidy. Wiedziała o mnie wszystko, jest po prostu niesamowita i bardzo mi pomogła. Dziękuję pani Aido.

 • efez

  dziś wieczorem w programie Uwaga TVN ma być program o Aidzie, heh w reklamówkach zapowiadają go jako program o Wiedźmie Aidzie :)

  Ciekawe, aż z przyjemnością obejrzę…

 • mruk

  Wierzycie w te bajki? Żałosne! Jak można myśleć, że ktoś zna przyszłość? Idźcie się wszyscy leczyć!
  Jakaś baba sobie wymyśliła że jest jasnowidzem, a wy łykacie to jak małe pelikany. Ha, ha, a jak się nazwała: Aida :) Szkoda mi was. Chodźcie to powróżę wam ze szklanej kuli, albo z fusów. Też jestem jasnowidzem i mówię wam, czarno to widzę.

 • eliksir

  do mruka:
  nikt ci nie każe wierzyć, ja miałam przyjemność rozmawiać z Aidą i wiem co ona potrafi. Odmieniła moje życie, a jak nie wiesz o czym mówisz, to się nie wypowiadaj, ona ma niezwykłą moc, nie spotkałam w życiu tak ciepłej osoby. Sam się idź leczyć i nie obrażaj ludzi

 • karina

  Dziewczyny bardzo proszę o kontakt do Pani Aidy pomóżcie

 • Jan

  czy ktos moze powiedziec jak mozna umowic sie na spotkanie z P.Aida? widze, ze Aniaaa skorzystala z pomocy, mozesz podpowiedziec?

 • Mardar

  Proszę o kontakt, może ktos pomoże !!

 • admin

  znalezione w sieci
  Kontakt do wróżki Aidy:

  Koncerty – tel. 602 32 25 16

  Wizyty (indywidualne spotkania)
  tel. (22) 826 71 43 czynny we wtorki od 11:00 do 14:00
  tel. kom. 602 358 649

  Materiały ze strony internetowej:

  http://www.aida.one.pl
  Nie wiem na ile te dane są prawdziwe, ale może komuś się przyda i sam spróbuje kontaktu

  Pozdrawiam Admin

 • malina88

  znalazłam na innej stronie coś takiego:

  Aida Kosojan-Przybysz
  Kim jest?
  Piosenkarką i wizjonerką. Kobietą o oczach jak dwa czarne stawy. Te oczy widzą tajemnice przyszłości
  Kim jest Aida? Mówi o sobie, że zwyczajną kobietą. A jest kobietą obdarzoną wieloma talentami. Ormianką mieszkającą w Warszawie. Pisze teksty piosenek, komponuje do nich muzykę i sama je śpiewa. Zanim zaczęła występować na scenie i wydawać płyty, była znana z jasnowidzenia, bo kto nie słyszał o Aidzie, która z poplątanych supełków ludzkiego losu tworzy prostą nić?

  Skąd przybyła?

  Na świat przyszła w pięknym Batumi. Jest zodiakalnym Koziorożcem, oazą spokoju i opanowania, choć nie brakuje jej fantazji. Bo, żeby śpiewać i pisać piosenki, trzeba mieć duszę wrażliwą i wyobraźnię. Obdarzona zdolnościami, w Batumi, ukończyła szkołę, zdała maturę, chodziła do szkoły muzycznej i ćwiczyła gimnastykę artystyczną.
  Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że ta delikatna osoba, jest absolwentką ekonomii ze specjalnością kredyty i finanse, którą ukończyła w Wyższej Szkole Gospodarki Narodowej w Kijowie. Tam tez poznała swego przyszłego męża Adama Przybysza. Męża przepowiedziała jej babcia Anna. Miał przyjechać z zachodu. I przyjechał! Adam jest Polakiem i odwiedził Kijów z wycieczką, ale widać nie ma w życiu przypadków, skoro się pobrali. Aida przyjechała z mężem do Polski. Zamieszkali w rodzinnym mieście Adama Lublinie, gdzie na świat przyszła w 1994 roku ich córeczka Alicja. Pięć lat temu Aida wraz z rodziną przeniosła się do Warszawy.

  Aida-wizjonerka

  Zdolność wnikania w ludzkie losy i przepowiadania przyszłości odziedziczyła po praprababce Zofii i obu babciach – Annie i Margo. Już jako czterolatka zadziwiała rodzinę i sąsiadów, mówiąc im, co niebawem ich czeka, zdradzając na głos ich najskrytsze tajemnice. Szybko rozeszły się po Batumi wieści o dziecku obdarzonym takim darem.
  Podczas studiów w Kijowie, zdolnościami Aidy zainteresował się Anatolij Podopalski profesor mikrobiologii, znany także w byłym Związku Radzieckim z fascynacji parapsychologią. Obwoził Aidę po miejscach mocy, świątyniach ormiańskich. Już wtedy Aida współpracowała z lekarzami przy diagnozowaniu chorych i pomagała ludziom w pokonywaniu ich problemów.

  Jednak po przyjeździe do Polski i wyjściu za mąż postanowiła ukryć swe zdolności, aby móc prowadzić normalne życie. Ale, czy można przejść obojętnie obok przyjaciółki, czy sąsiada, jeśli się wie, że cierpią? Jeśli się wie, że coś im grozi i że można nieszczęścia uniknąć? Dlatego Aida zaczęła przyjmować potrzebujących w swoim mieszkaniu, a potem wynajęła biuro. Fama, że w małym pokoiku obok biura podróży przyjmuje jasnowidząca rozeszła się błyskawicznie po Lublinie i Polsce. Do Aidy zaczęły przyjeżdżać tłumy. Zainteresowały się nią media. Nie było wyjścia. Los tak chciał, pomyślała Aida i zaczęła pracować jako wizjonerka. Dziś na wizytę do Aidy trzeba czekać kilka miesięcy.

  Fenomenem Aidy szybko zainteresowała się prasa kobieca. Pojawiły się o niej artykuły i liczne z nią wywiady, m.in. w Cosmopolitan, Oliwii, Na Żywo, Gali, Świecie Kobiet, Wróżce, Feniksie i innych. Wizjonerka stała się często zapraszanym gościem programów telewizyjnych i radiowych, gdzie udzielała porad na żywo. Ma swój program w Radiu dla Ciebie, który prowadzi z Jerzym Rowińskim w każdy czwartek o 23.00. Podczas programu do studia na Myśliwieckiej dzwonią telefony. Aida koncentruje się i znów, „po godzinach” pomaga potrzebującym.

  Aida śpiewa

  Muzyka towarzyszyła jej odkąd pamięta. Kiedy była małą dziewczynką, pisała wiersze i śpiewała. Podczas studiów występowała z międzynarodowym zespołem muzycznym i odnosiła sukcesy. Już wtedy śpiewała w… dwunastu językach. Jednak ojciec Aidy uważał, że córka powinna mieć konkretny zawód. Rozśpiewana studentka ukończyła, więc ekonomię, ale wciąż pielęgnowała swoje marzenia. Wiedziała, że do śpiewania kiedyś wróci. I wróciła! Przełomem okazało się spotkanie w 1999 roku Katarzyny Gaertner – dwa tygodnie później nagrała w Studiu Polskiego Radia im.Agnieszki Osieckiej swoją pierwszą piosenkę Za tobą szalałam. Utwór pojawił się na singlu i promował płytę Czar korzeni. Aida miała na niej jeszcze jedną piosenkę Meshuge, gdzie robiła wokalizę Jackowi Wójcickiemu. Tak zaczęła się muzyczna kariera wizjonerki.

  W 2001 roku Aida nagrała pierwszą płytę solową zatytułowaną Aida składającą się w większości z kompozycji artystki oraz utworów opartych na motywach gruzińskich i ormiańskich; aranżację do wszystkich piosenek przygotowali muzycy z zespołu Max Klezmer Band, z którym Aida koncertuje. W tym samym roku ukazuje się płyta z kolędami, a rok później singiel z utworem Kiedy cię kocham. Piosenka zostaje wypromowana na antenie I Programu Polskiego Radia. Rok 2004 przyniósł piosenkarce sukces, którym było nagranie płyty Nagie myśli. Płyta składa się z nastrojowych piosenek niosących uniwersalne i ponadczasowe przesłanie o życiu i przemijaniu. Życiem trzeba się cieszyć, bo nie ma złych ludzi, może są tylko zmęczeni – przekonuje artystka. I uczy pokory wobec losu. Patronami medialnymi płyty są m.in. TVP 2, Polskie Radio i „Wprost”.

  Koncert promujący najnowszą płytę odbył się w Studiu Lutosławskiego Polskiego Radia.

  Aida pisze kolejne piosenki. Powstają w radości i smutku, wszystko się w nich, jak w życiu, przeplata i szczęście i łzy, gorsze dni, narodziny i śmierć. Nad wszystkim czuwa jednak przeznaczenie, które pozwala nam się spełniać.
  Nocą, gdy domownicy już śpią, Aida zasiada w fotelu z filiżanką herbaty i zagląda w swoje myśli i wspomnienia. Przypomina sobie ważne, odbyte w ciągu dnia rozmowy. Jej myśli mają różne kolory i odcienie, które zależą od pory roku, spotkanych danego dnia ludzi, pogody, a nawet snów. Potem nuci piosenki. Dojrzewają powoli, bo każda chwila zna swój czas, a właściwy czas nie zna przeszkód. Dla Aidy nadszedł czas śpiewania…

 • Lidka

  Widziałam program w telewizji z Pani udziałem i wtedy mi się
  Pani przypomniała. Był taki moment w moim życiu, kiedy bardzo potrzebowalam ciepłego słowa, wsparcia, otuchy i nadziei na lepsze życie. Los dał mi zetknąć się z Panią. Postawiła mi Pani tarota. Bardzo dużo się sprawdziło. Jestem jeszcze w tej drodze, która mi Pani pokazała. Jest pani niesamowita. Chciałbym kiedyś spotkac się z Pania i osobiście podziękowac za te nadzieję, która mi Pani wtedy dała. Życze dużo szczęścia. Mam nadzieję że spełni się wszystko co wtedy usłyszałam.

 • daszek

  Jak można skontaktować się z wizjonerką Aida ?

 • aldi

  Ja z tym samym pytaniem, jak można dostać telefon do wróżki Aida

 • http://img365.eu Catlin

  Na świat przyszła w pięknym Batumi. Jest zodiakalnym Koziorożcem, oazą spokoju i opanowania, choć nie brakuje jej fantazji. Bo, żeby śpiewać i pisać piosenki, trzeba mieć duszę wrażliwą i wyobraźnię. Obdarzona zdolnościami, w Batumi, ukończyła szkołę, zdała maturę, chodziła do szkoły muzycznej i ćwiczyła gimnastykę artystyczną.Patrząc na nią, aż trudno uwierzyć, że ta delikatna osoba, jest absolwentką ekonomii ze specjalnością kredyty i finanse, którą ukończyła w Wyższej Szkole Gospodarki Narodowej w Kijowie. Tam tez poznała swego przyszłego męża Adama Przybysza. Męża przepowiedziała jej babcia Anna. Miał przyjechać z zachodu. I przyjechał! Adam jest Polakiem i odwiedził Kijów z wycieczką, ale widać nie ma w życiu przypadków, skoro się pobrali. Aida przyjechała z mężem do Polski. Zamieszkali w rodzinnym mieście Adama Lublinie, gdzie na świat przyszła w 1994 roku ich córeczka Alicja. Pięć lat temu Aida wraz z rodziną przeniosła się do Warszawy.
  +1

 • Olcha

  telefony do p.Aidy: 22 826 71 43, 22 634 29 80 i kom. 602 358 649

 • ANN

  Bardzo proszę o kontakt do wróżki Aidy, jestem załamana i nie widzę wyjścia, tylko ona być może zdołałaby mi pomóc. Błagam Was pomóżcie mi

 • Atheo

  Aida… Na pewno ma sporo talentu, ale w Polsce ma go wielu ludzi, wystarczy go odkryć. Dziwi mnie fakt że ze swoimi umiejętnościami nie wywołała wzburzenia w świecie astralnym, wokół takich ludzi kumuluje się energia, zazwyczaj ta negatywna. Powiem szczerze że ciekawi mnie by z nią porozmawiać, ale to jest kwestia nieosiągalności. A jednak dalej mnie zastanawia jak ona zabezpiecza się przed niechcianymi ingerencjami.

 • gość

  Uwazajcie na Aide na http://www.wrozbyonline.pl Kobieta ta sprzedaje wrozby i rytualy za kosmiczne ceny bazując na imieniu prawdziwej Aidy.

 • gość

  Na portalu wrozbyonline i viversum pojawila sie Aida,ale to nie jest ta prawdziwa!!!!!!!!

 • animka

  Po pierwsze wróżka Aida nie ma strony internetowej, po drugie kontakt z nią jest bardzo trudny. Nie wierzcie w te strony które zarabiają kasę i podszywają się po AIDĘ.

 • WŚCIEKŁY

  Prawdziwy MRUK z tego MRUKA!!!
  Krytykować umie, a emocjonalnie ten cały MRUK jest NIKIM!
  Gdyby nie miała takich zdolności, to nie mówiłaby o tym całemu światu.
  A inteligencja Pani Aidy jest MEGA – KROTNIE większa niż takiego MRUKA!

 • http://www.mantyka.pl darmowe wróżby

  Dla wszystkich jest miejsce w necie

 • Amanda

  dziwne to oj dziwne

 • Amanda

  w zasadzie to nie rozumiem jak mozna wierzyc w takie brednie jak wrozby, naciagaja wszystkich jak mogą, sms-y i jakies inne próby wyciągnięcia kasy.

  To jakaś paranoja !

 • http://www.xn--wrka-rqa63f.com/ Wróżka

  Ja wierzę wróżkom a zwłaszcza Wróżce Aidzie. Zawód wróżbici Według ministerstwa pracy istnieje zawód „wróżbita”. Można stać się więc profesjonalną wróżką, wystawiać rachunki, legalnie pracować płacąc podatki. I mimo wielu protestów naukowców, takie zawody jak wróżbita, refleksolog, radiesteta, astrolog, czy bioenergoterapeuta funkcjonują w prawie polskim. Ktoś, kto chce pracować jako wróżbita musi zaznaczyć odpowiednią działalność w ewidencji i zarejestrować się w urzędach, to wszystko.

Więcej w Babskie sprawy, Porady, Życie
file000142244477
(Nie)męski problem

       Wszystkich mężczyzn fascynują wyścigi samochodowe i każdy z nich wprost marzy o tym, aby triumfować za kierownicą sportowego auta....

Zamknij